Czy motocykl jest dla Ciebie?

Dawno, dawno temu był sobie chłopiec, który miał motorynkę, „komara” czy inną 50-tkę. Piękne to były czasy, prawda? 🙂 Jeśli masz trochę wolnego czasu to być może warto wrócić do tego hobby…? Jest jednak jedno ale: czy aby na pewno to nie są już tylko „minione marzenia”? Poniżej napiszę na podstawie własnych doświadczeń w jaki sposób wygląda powrót do tego hobby. Jakie należy spełnić wymagania i, co wielu na pewno zainteresuje, ile to wszystko kosztuje… (więcej…)

Śledź nas
error20

Intercom – jakie miałem i jakie polecam

Podróże motocyklowe można w bardzo prosty sposób uprzyjemnić: uruchamiając w swoim kasku interkom. Nie jest to jedynie urządzenie do komunikacji między motocyklistami, chociaż takie jest jego główne zadanie. Możliwości tego urządzenia są o wiele większe. Z własnego doświadczenia napiszę o kilku modelach jakie użytkowałem lub przynajmniej miałem w rękach. Nie będzie to więc przepisywanie opinii z Internetu. Jest też opis bezpłatnej alternatywy dla takich urządzeń… (więcej…)

Śledź nas
error20

Chorwacja 2018 – dzień po dniu

Było już o tym jak się przygotować i na co uważać jeśli chodzi o taką wyprawę. Teraz napiszę konkretnie, dzień po dniu, jak to wyglądało w moim przypadku. Z jednej strony przygoda, którą warto zaliczyć przynajmniej raz w życiu. Z drugiej strony poważne niebezpieczeństwo, niekiedy z przypadku, niekiedy z własnej głupoty. Jednak zawsze się to miło wspomina. (więcej…)

Śledź nas
error20
error

Podoba się strona? Zapraszamy na więcej :)

RSS
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube