Tak, Ty tez możesz tutaj pisać artykuły. Wystarczy, że chcesz się podzielić swoją wiedzą. Poniżej przedstawiamy kilka kroków jak to zrealizować.

Jeśli chcesz zostać autorem artykułów na tym portalu, musisz na forum zamieścić trzy obszerne posty, które powinny zawierać:
opis wyjazdu motocyklowego, wyprawy, ciekawego miejsca. Nie będę liczył słów ale powinien to być w miarę możliwości obszerny i wyczerpujący tekst tematu;
– własnoręcznie wykonane zdjęcie opisywanego obiektu (lub więcej zdjęć);
– jeśli opisem jest miejsce lub trasa to powinieneś umieścić tam namiary na to miejsce w formie linków do map Google aby inni mieli ułatwiony dostęp do tej lokalizacji;
– inne elementy ważne dla tego tekstu;
Wszystko to ma na celu sprawdzić Twoje umiejętności techniczne we wstawianiu takich elementów do tekstu / artykułu. Pamiętaj, że oprócz zawartości merytorycznej ważne jest aby technicznie to wszystko ogarnąć, aby czytelnik miał jeszcze więcej przyjemności z tego tekstu.

Po napisaniu trzech takich postów / artykułów napisz do nas e-mail na adres: admin@jednosladem.pl z treścią:
– „Proszę o utworzenie konta na stronie głównej w celu publikacji artykułów” lub coś podobnego;
– wklej trzy odnośniki do forum, gdzie znajdują się Twoje opisy / artykuły (te o których pisałem powyżej);
… i to wszystko. Teraz czekaj na naszą odpowiedź.

Jak wygląda weryfikacja z naszej strony:
1. Zapoznajemy się z treścią Twojego e-mail’a;
2. Czytamy Twoje opisy / artykuły na forum – te wymagane;
3. Odpowiadamy na Twoją prośbę e-mail’em zwrotnym;
… to może nam zająć od kilku godzin do kilku dni ponieważ każda taka prośba jest rozpatrywana indywidualnie. Pamiętaj, że obsługa tego portalu nie jest jedyną rzeczą jaką się zajmujemy 😉

Podejmując decyzję o utworzeniu konta dla Ciebie kierujemy się przede wszystkim jakością Twojego „pióra”. Zależy nam na tej jakości.

W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz informację o sposobie logowania do tego portalu oraz kilka wskazówek „na start” aby pisanie artykułów tutaj było przyjemne dla Ciebie i dla nas, a przede wszystkim dla odwiedzających nas gości.

Od tego momentu możesz rozpoczynać pracę nad dowolnym artykułem na portalu jednosladem.pl.

Niestety, nie jesteśmy żadnym podmiotem komercyjnym i nie zarabiamy żadnych pieniędzy. Nasza działalność jest czysto hobbystyczna i nie zobowiązująca do niczego. W związku z tym możemy Ci zaproponować jedynie miło spędzony czas i miejsce na naszym portalu. Na pewno będziemy Ci wdzięczni za Twój czas i wysiłek jaki włożysz w dodawanie tutaj treści… Niestety żadnych profitów materialnych, pieniężnych itp., nie możemy Ci zaoferować bo nimi nie dysponujemy.

Facebook Comments
Śledź nas
error20

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error

Podoba się strona? Zapraszamy na więcej :)

RSS
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube