Marzy Ci się poważna wyprawa motocyklowa? Chcesz zobaczyć wiele krajów Europy? Chcesz posmakować życia podróżnika? We wrześniu 2020 roku będzie taka okazja!

Wstępnie planujemy jechać we wrześniu 2020 roku. Dlaczego wtedy? – masz dużo czasu na to aby zdecydować czy chcesz z nami jechać, zaplanować sobie urlop oraz zebrać fundusze.

Do objechania są takie kraje jak:
– Polska;
– Czechy;
– Słowacja;
– Węgry;
– Rumunia;
– Bułgaria;
– Serbia;
– Macedonia;
– Grecja;
– Albania;
– Czarnogóra;
– Chorwacja;
– Słowenia;
– Austria;
– Włochy?

Włochy są pod znakiem zapytania ponieważ znajdują się na samym końcu naszej wyprawy (nie licząc odcinka w stronę Polski). Po prostu zobaczymy w miejscowości Senj w Chorwacji kto ma jeszcze siłę i chęci na „zaliczenie” tego kraju.

Szczegóły dotyczące tego wyjazdu oraz sposób zgłoszenia się do niej znajdziesz na forum: >>TUTAJ<< . Na forum będzie prowadzona dyskusja na ten temat, będą zbierane informacje na temat ciekawych miejsc po drodze oraz odbędzie się rekrutacja do tej wyprawy. Znajdziesz tam również najbardziej aktualną mapę. Wszystkie najbardziej aktualne informacje znajdziesz ZAWSZE w pierwszym poście więc nie ma potrzeby przewijania wszystkich stron tego tematu aby być na bieżąco. Wystarczy że od czasu do czasu zajrzysz na forum.

Najlepiej by było jakbyś aktywnie uczestniczył(a) w budowaniu tej podróży. Na forum czekamy na Twoje propozycje odnośnie ciekawych miejsc jakie można odwiedzić po drodze – wszelkie sugestie są mile widziane.

Zapraszam!

Facebook Comments
Śledź nas
error20

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error

Podoba się strona? Zapraszamy na więcej :)

RSS
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube