WITAJ

Jednosladem.pl – blog osobisty motocyklisty, fotografa krajobrazowego i podróżnika, mieszkającego w Zakopanem. Znajdziesz tutaj opisy podróży, porady a szczególnie zdjęcia z wycieczek. Fotografia to jest moje główne hobby ale nie tylko. Znajdziesz tutaj wiele porad dla motocyklistów, głównie turystycznych. Jeśli nie mogę gdzieś się dostać po prostu na nogach to jadę tam motocyklem, raczej nie samochodem. Głównym celem takich podróży jest sprawne dotarcie na miejsce w celu wykonania zdjęć. A nie ma póki co bardziej sprawnego pojazdu niż właśnie motocykl.

Jest to nowa odsłona Jednosladem.pl. Startujemy od nowa w 2023 roku. Poprzednia wersja miała formę forum internetowego. Niestety, fora internetowe zostały wyparte przez portale społecznościowe. Osobiście się z tym nie zgadzam z jednego podstawowego powodu: na forum internetowym informacje są bardzo dobrze poukładane i dostęp do nich jest bardzo szybki nawet po wielu latach od dokonania wpisu. Natomiast w portalach społecznościowych informacje podawane są na bieżąco w kolejności często losowej. Starsze wpisy są w zasadzie nie do odnalezienia. Widać to bardzo wyraźnie po powtarzających się pytaniach na grupach specjalistycznych. Ale cóż, trzeba się dostosować do “lepszych” czasów.

Po prawej stronie (komputer) lub u dołu (smartfony) masz kilka narzędzi, które pomogą Ci sprawnie odnaleźć interesujące Cię treści: kategorie, ostatnie wpisy, archiwum.

  • Kategorie – w tym miejscu wybieramy tematy zgodnie z interesującą nas tematyką. Np. wybierając “Podróże” zobaczysz listę wpisów z relacji z podróży. Wybierając “Porady” zobaczysz wpisy zawierające różnego rodzaju porady itp.;
  • Ostatnie wpisy – w tym miejscu publikowanych jest kilka ostatnich wpisów, bez względu na kategorię;
  • Archiwum – jeśli pamiętasz datę publikacji danego wpisu możesz to tutaj znaleźć.
  • Ostatnie komentarze – jeśli interesuje cię opinia innych na temat wpisów to w tym miejscu znajdziesz najnowsze komentarze.

Na koniec jeszcze jedno: na tej stronie można znaleźć wiele opisów różnego rodzaju sprzętu, gadżetów itd. Są to opisy przedmiotów zakupionych przeze mnie prywatnie. Opisy piszę rzetelnie i szczerze do bólu! Jeśli jakiś przedmiot mnie irytuje to na pewno o tym piszę, nie ma takiej opcji żebym to pominął. Jak na razie nie zdarzyło mi się aby jakakolwiek firma zechciała przesłać do mnie na testy swój produkt. Szkoda ale być może kiedyś to się zmieni. Jeśli tak się stanie to na pewno o tym wspomnę. Niemniej jednak zastrzegam sobie prawo do opisywania zarówno tego co mi się podoba jak i tego co misie nie podoba w danym przedmiocie. Bez tego warunku nie zabieram się do pisania.

Mam nadzieję, że moja historia będzie dla Ciebie Ciekawa.

Zapraszam serdecznie!

Daniel Szymków

Translate »