Dzień dobry

Najlepsze miejsce na to aby się przedstawić innym użytkownikom forum. Tutaj powinien znaleźć się Twój pierwszy post. Lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy ;)

Dzień dobry

Postprzez Asik » 23 wrz 2016, o 17:20

Witam kolegów i koleżanki :)

Mąż zaraził mnie Junakiem więc postanowiłam sie do Was zapisać :)

Jeżdżę jako plecaczek naszym Junakiem 121 :P

Dopiero raczkuje w tych tematach więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :P

LwG
Asik
Aktywność:
Aktywność:

Pojazd: Junak 121

Re: Dzień dobry

Postprzez szymekdan » 23 wrz 2016, o 18:28

Witamy :)
Każdy motocyklista zaczynał od słabszych sprzętów. Nie o to w tym wszystkim chodzi aby udawać tutaj jakiegoś eksperta od nawijania makaronu na uszy... wystarczy się dobrze bawić. A jak uda się komuś rzeczowo odpowiedzieć na jego pytanie lub rozwiązać jakiś problem to już będzie rewelacja ;)
Kto na czym jeździ... jeździ na tym, na czym uważa. Ja mam Hondę VFR 800, która wyrywa dłonie z nadgarstków jak się człowiek zamyśli i nie uważa (...) ale mam też Junaka RS 125, którego cenię i chwalić będę bo to po prostu niesamowicie dobry sprzęt jak na swoją klasę. Wiem, że mąż planuje zakup pięknej Hondy Shadow (bierzcie 750!!! ;) ) ale sami zobaczycie, że już nie będzie takiej frajdy co na junaku. To co dla Junaka było wyczynem(i przygodą jednocześnie) dla Hondy będzie mrugnięciem oka, którego nie zauważycie. To po prostu inna jazda, inny motocykl...
Niemniej zazdroszczę Ci tych emocji jakie towarzyszą nauce jazdy na Junaku 125cc... będziesz zadowolona ;)
... ja mam to już za sobą niestety...
szymekdan
Administrator

Pojazd: Honda VFR 800 FI 1998

Postprzez Patryk » 23 wrz 2016, o 23:55

Witamy koleżankę :)
Jak pisał Daniel - każdy kiedyś zaczynał i to jest właśnie najlepszy czas, który ja osobiście bardzo miło wspominam :) Nie mówiąc już o samej przyjemności z jazdy, ale ta zupełnie inna kultura w śród motocyklistów na drodze... pozdrowienia od praktycznie każdego innego motocyklisty... co na początku przygody z motocyklem daje coś zupełnie innego, nowego, fajnego... co zawsze sprawia ze od razu czuje się lepiej :)

Pozdrawiam i szerokości życzę :) LwG
Patryk
Aktywność:
Aktywność:

Pojazd: Honda CBF SA

Postprzez Asik » 24 wrz 2016, o 16:36

Panowie macie 100% racje, to jest niesamowite jadac nawet na tylnej kanapie, mam zawsze dreszcze a jak juz pomacha to aż serce drga mocno z wrażenia.

Do zobaczenia w najbliższym czasie :)

Pozdrawiam.
Asik
Aktywność:
Aktywność:

Pojazd: Junak 121

Powrót do Przedstaw się