Daniel - administrator tego portalu

Najlepsze miejsce na to aby się przedstawić innym użytkownikom forum. Tutaj powinien znaleźć się Twój pierwszy post. Lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy ;)

Daniel - administrator tego portalu

Postprzez szymekdan » 9 kwi 2016, o 22:39

Witajcie
Nazywam się Daniel, jeżdżę Junakiem 125 RS na kategorii B (a co! :P ) Na co dzień jestem żołnierzem a w czasie wolnym sobie jeżdżę na moto lub w inny ciekawy sposób spędzam czas. Do niedawna bawiłem się w tworzenie muzyki ale jest to zbyt czasochłonne zajęcie jak na hobby więc sprzedałem instrumenty i kupiłem sobie moto ;)

Na tym forum jestem administratorem. Nie jestem czepialski i uważam, że nie ma głupich pytań, są za to głupie odpowiedzi. Nie będę więc ganił pytających ale odpowiadających tekstami typu "szukanie za trudne?" albo "było na forum, poszukaj sobie" - nie chcę widzieć takich odpowiedzi bo od razu poleci ostrzeżenie a jak to nie pomoże to się po prostu pożegnamy! Jak nie masz konkretnej odpowiedzi to nie odpowiadaj wcale a jeśli wiesz gdzie jest odpowiedź to ją wskaż konkretnie np. w formie linku. Jeśli nie będzie to element reklamy to nie będę robił problemów z linków kierujących do innych stron, tak jak to ma miejsce na innych "szanujących się" forach.
Chodzi jedynie o to aby było miło, sympatycznie dla nas wszystkich... czego sobie i Wam życzę ;)

Oczywiście w razie problemów z kontem, forum lub innym użytkownikiem proszę o kontakt na maila lub na PW - na pewno pomogę byleby to nie było notoryczne bo czas jest cenny (nie wiem jak Wy ale ja wolę jeździć na moto niż po raz n-ty resetować komuś zapomniane hasło) a poza tym moja cierpliwość jest wielka ale gdzieś tam jest jednak pewna granica... ;)
szymekdan
Administrator

Pojazd: Honda VFR 800 FI 1998

Powrót do Przedstaw się