Jednosladem.pl - Regulamin

ZASADY OGÓLNE

1. Rejestrując się na witrynie „Jednosladem.pl”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Jednosladem.pl”, „https://jednosladem.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Jednosladem.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Jednosladem.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

2. Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

3. Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Jednosladem.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Jednosladem.pl”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

4. Potwierdzasz, że tematyka związana z motocyklami jest bliska Twemu sercu. Zwłaszcza tematyka podróży bliższych i dalszych. Jeśli nie zgadzasz się z tym, opuść to miejsce.


ZASADY KORZYSTANIA Z TEGO FORUM

1. Z forum Jednosladem.pl ma prawo korzystać każdy internauta. Warunkiem jest jednak nasza wspólna pasja: motocykle.

2. Akceptując ten regulamin zgadzasz się na poszanowanie opinii innych użytkowników tego forum. Obrażanie innych może być przez Administrację tego forum karane, łącznie z wydaleniem z forum. Możesz się nie zgadzać z czyjąś opinią lub zdaniem na jakiś temat ale nie wolno Ci z tego powodu obrażać innych użytkowników forum.

3. Administracja Jednosladem.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych zasad, o czym poinformuje użytkowników. Użytkownicy mają obowiązek zapoznać się z aktualnie obowiązującymi zasadami i ich przestrzegać. W przypadku, gdyby użytkownik nie zgadzał się ze zmianami dokonamymi przez Administrację, użytkownik ma prawo do samodzielnego usunięcia swojego konta z tego forum w dowolnym momencie. Odpowiednie narzędzie jest w Panelu Użytkownika. Dokonanie takiej czynności będzie skutkowało możliwością usunięcia wszystkich postów takiego użytkownika oraz ma charakter nieodwracalny.

4. Zabrania się publikowania materiałów objętych ochroną o prawach autorskich, chyba że ma się pisemną zgodę osoby uprawnionej.

5. Korzystanie z forum Jednosladem.pl oraz wszelkich mediów tam zawartych jest całkowicie bezpłatne. Administracja gwarantuje bezpłatny dostęp do tego forum. Administracja zastrzega sobie prawo do ukazywania niektórych treści i informacji wyłącznie wybranym użytkownikom z różnych powodów. Chodzi głównie o poszanowanie prywatnego wizerunku (np. zdjęcia i informacje z imprez zamkniętych).


DOZWOLONE JEST:

1. Modyfikacja ustawień w ramach własnego Panelu Administratora, w celu spersonalizowania własnych ustawień na forum.

2. Publikowanie treści zgodnie z przesłaniem forum, w częściach do tego przeznaczonych;

3. Odczytywanie wszelkich informacji jakie są dostępne na forum, które są dla Ciebie udostępnione;

4. Zgłaszanie Administracji błędów technicznych oraz innych propozycji modyfikacji forum.

5. Zgłaszanie do Administracji chęci podjęcia pracy w charakterze Moderatora, na zasadach wolontariatu. Administracja podejmuje ostateczną decyzję o przydzielaniu użytkownikowi takiego statusu lub nie.

6. Udostępnianie treści tego forum na innych serwisach internetowych pod warunkiem umieszczenia pod takimi treściami źródła z linkiem do tego forum / tematu / konkretnego postu.


ZABRONIONE JEST

1. Publikowanie treści obraźliwych, reklamowych (SPAM), pornograficznych oraz innych, nie związane w żaden sposób z tematyką forum Jednosladem.pl oraz treści, które mogłyby godzić w uczucia innych użytkowników;

2. Dokonywanie prób uzyskania dostępu do zasobów ukrytych tego forum bez wiedzy i zgody Administracji forum Jednosladem.pl.

3. Udostępniania swojego konta innym osobom, w tym równiez udostępniania danych potrzebnych do zalogowania się przez inne osoby.