KAPPA KGR52

wszelkie dyskusje na temat bagażników, kufrów, mocowań standardowych i nie standardowych
Awatar użytkownika
szymekdan
Administrator
Administrator
Posts w temacie: 1
Motocykl: Triumph Tiger 1050 2011
Zodiak:
Kontakt:

KAPPA KGR52

Post autor: szymekdan » 15 listopada 2019, 14:46

01.jpg
Chciałbym opisać swój kufer Kappa KGR52. Jest to potężny kufer, 52-litrowy z możliwością dołożenia dodatkowego stelaża na górną pokrywę:
02.jpg
Pojemność w stosunku do innych kufrów jest ogromna. Pomieści bez najmniejszych przeszkód dwa kaski i jeszcze jest sporo miejsca, np. na kurtkę.
03.jpg
A jak się prezentuje na moim motocyklu? Własnie tak:
20190403_172250.jpg
do forum.jpg
Do tego kufra są przewidziane kufry boczne KGR33:
04.jpg
Niemniej jak na mój gust ja bym ich nie brał, po prostu mi się nie podobają. Bardziej by mi odpowiadały Givi Trekker 33 LT, które widziałem w komlecie z KGR52 na innym motocyklu i komponuje się to całkiem sympatycznie. Do tego kufry Givi mogą otwierać się w dwojaki sposób:
  • normalnie jak każdy inny, odsłaniając całe wnętrze
  • otwierając część górną, bez ściągania kufra z motocykla i bez obaw że zawartość się wysypie na zewnątrz
givi.jpg

Czy polecam?
Tak ale jest jeden warunek: przyszły właściciel musi potrzebować takiego dużego bagażnika. Jak potrzebuję bo dość często wybieram sie na różnego rodzaju eskapady i każdy centymetr sześcienny bagażnika jest na wagę złota. Natomiast jeśli ktoś używa motocykla jedynie do polatania po mieście, tudzież do dojazdu do pracy, to może to być przerost formy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ