Strona 1 z 1

Dzień dobry

: 23 września 2016, 17:20
autor: Asik
Witam kolegów i koleżanki :)

Mąż zaraził mnie Junakiem więc postanowiłam sie do Was zapisać :)

Jeżdżę jako plecaczek naszym Junakiem 121 :P

Dopiero raczkuje w tych tematach więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :P

LwG

Re: Dzień dobry

: 23 września 2016, 18:28
autor: szymekdan
Witamy :)
Każdy motocyklista zaczynał od słabszych sprzętów. Nie o to w tym wszystkim chodzi aby udawać tutaj jakiegoś eksperta od nawijania makaronu na uszy... wystarczy się dobrze bawić. A jak uda się komuś rzeczowo odpowiedzieć na jego pytanie lub rozwiązać jakiś problem to już będzie rewelacja ;)
Kto na czym jeździ... jeździ na tym, na czym uważa. Ja mam Hondę VFR 800, która wyrywa dłonie z nadgarstków jak się człowiek zamyśli i nie uważa (...) ale mam też Junaka RS 125, którego cenię i chwalić będę bo to po prostu niesamowicie dobry sprzęt jak na swoją klasę. Wiem, że mąż planuje zakup pięknej Hondy Shadow (bierzcie 750!!! ;) ) ale sami zobaczycie, że już nie będzie takiej frajdy co na junaku. To co dla Junaka było wyczynem(i przygodą jednocześnie) dla Hondy będzie mrugnięciem oka, którego nie zauważycie. To po prostu inna jazda, inny motocykl...
Niemniej zazdroszczę Ci tych emocji jakie towarzyszą nauce jazdy na Junaku 125cc... będziesz zadowolona ;)
... ja mam to już za sobą niestety...

Re: Dzień dobry

: 23 września 2016, 23:55
autor: Patryk
Witamy koleżankę :)
Jak pisał Daniel - każdy kiedyś zaczynał i to jest właśnie najlepszy czas, który ja osobiście bardzo miło wspominam :) Nie mówiąc już o samej przyjemności z jazdy, ale ta zupełnie inna kultura w śród motocyklistów na drodze... pozdrowienia od praktycznie każdego innego motocyklisty... co na początku przygody z motocyklem daje coś zupełnie innego, nowego, fajnego... co zawsze sprawia ze od razu czuje się lepiej :)

Pozdrawiam i szerokości życzę :) LwG

Re: Dzień dobry

: 24 września 2016, 16:36
autor: Asik
Panowie macie 100% racje, to jest niesamowite jadac nawet na tylnej kanapie, mam zawsze dreszcze a jak juz pomacha to aż serce drga mocno z wrażenia.

Do zobaczenia w najbliższym czasie :)

Pozdrawiam.